Wniebowstąpienie Pańskie, 24/5/2026r.

Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się: Emil Zęgota, kawaler z par. Św. Józefa Robotnika w Wołominie i Klaudia Anna Milczarek, panna z par. tutejszej – zapowiedź pierwsza.

Kto znałby przeszkody pomiędzy Narzeczonymi zobowiązany jest do zgłoszenia ich w kancelarii parafialnej.

1. Dziś Wniebowstąpienie Pańskie, w naszej parafii rocznica Pierwszej Komunii św. na Mszy o 11.00.

2. Zesłanie Ducha Św. za tydzień.

Nowennę przed Zesłaniem Ducha św. codziennie po Mszy św., wieczornej. Po nowennie nabożeństwo majowe. W środę nabożeństwo przy kapliczkach Matki Bożej.

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki „Idziemy” i „Gość

niedzielny” są dostępne na stoliku na końcu ławek.

4. Jerycho różańcowe.