3 niedziela Wielkanocna, 14/4/2023r.

1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Natalia Zawal, panna z parafii tutejszej i Mateusz Gorczyński, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie – zapowiedź pierwsza. Narzeczonych polecamy modlitwie, a kto znałby przeszkody między narzeczonymi zobowiązany jest to powiadomienia o nich Kościoła.

2. Dziś organizowany jest w Warszawie marsz dla życia. Wyruszy on z Placu Zamkowego o godz. 12.30. Zapraszam do uczestnictwa całymi rodzinami.

3. Spotkanie dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z klas pierwszych szkół średnich w sobotę o 10.00. Spotkanie dla Kandydatów w klas ósmych również w sobotę o 12.30.

4. W związku z debatą w Sejmie, Abp. Tadeusz Wojda zachęca do modlitwy w obronie życia poczętego w dzisiejszą niedzielę.

Stosowny komunikat wywieszony jest w gablocie przed kościołem.

5. Przypominam o Spowiedzi przynajmniej raz w roku i Komunii św. wielkanocnej zgodnie z przykazaniami Kościelnymi.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki „Idziemy” i „Gość niedzielny” są dostępne na stoliku na końcu ławek.

7. Dziękuję osobom, które wczoraj pomogły przy rozbieraniu grobu Pańskiego i ciemnicy oraz przy pracach wokół kościoła. W tygodniu rozprowadzimy jeszcze nawodnienie.