34 niedziela zwykła, 26/11/2023.

1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

W naszej parafii goszczą Siostry Szensztackie.

Siostry zapraszają Rodziny, które przyjmują do swoich domów i modlą się przy obrazie Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, na spotkanie po Mszy św. o 9.00 w salce na tyłach kościół. Zaproszeni są też wszyscy, którzy chcieliby poznać formę duchowości, której tajniki będą odkrywały Siostry.

2. Święto św. Andrzeja Ap. w czwartek.

3, W piątek Pierwszy piątek miesiąca. Rano odwiedzę chorych w domach, od 16.30 do Mszy św. wieczornej – adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.

W sobotę Pierwsza sobota miesiąca, od 17.15 Różaniec wynagradzający Najświętszej Maryi Pannie Jej zniewagi jakich doznaje od niektórych ludzi.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje adwentowe. Rekolekcje potrwają 3 dni, od niedzieli do wtorku włącznie.

5. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego na Tarchominie zapraszają na spektakl teatralny pt.: ‘I co dalej?’. Szczegółowsze informacje nt. spektaklu są na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

Organizujemy wyjazd autokarem na tę sztukę w dn. 10 grudnia 2023 br. (niedziela) na godz. 15.00. Zbiórka przed wyjazdem o 13.30 pod kościołem, powrót ok. 17.30. Zapisy, wraz z opłatą za przejazd 20 zł, są w zakrystii. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki „Idziemy” i „Gość niedzielny” są dostępne na stoliku na końcu ławek.