4 niedziela Wielkanocna, 21/4/2023r.

1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Natalia Zawal, panna z parafii tutejszej i Mateusz Gorczyński, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie – zapowiedź druga. Narzeczonych polecamy modlitwie, a kto znałby przeszkody między narzeczonymi zobowiązany jest to powiadomienia o nich Kościoła.

2. Uroczystość Św. Wojciecha, Bpa i Męczennika, głównego patrona Polski, we wtorek, 23 kwietnia.

Święto Św. Marka, Ewangelisty, w czwartek, 25 kwietnia.

W tym dniu, w czwartek, będziemy modlili się o urodzaje w czasie nabożeństwa po Mszy św. o 18.00. Zapraszam do modlitwy.

3. Spotkanie dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z klas pierwszych szkół średnich w sobotę o 10.00.

Rodzice Bierzmowanych z klas pierwszych szkół średnich mają spotkanie organizacyjne w niedzielę, 28 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam.

4. Przypominam o Spowiedzi przynajmniej raz w roku i Komunii św. wielkanocnej zgodnie z przykazaniami Kościelnymi.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki „Idziemy” i „Gość niedzielny” są dostępne na stoliku na końcu ławek.

6. Projekt kamiennego stopnia i ołtarza pod tabernakulum, które zostaną wykonane w najbliższych dniach można zobaczyć na zdjęciu na końcu ławek. To pierwsza praca przy budowie ołtarza w naszym kościele.