7 Niedziela Wielkanocna, 21/5/2023, Wniebowstąpienie

Na tablicy ogłoszeń jest obwieszczenie na temat projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w Czarnej, Helenowie i Wołominie. Zachęcam do zainteresowania się w/w informacją.

1. Dziś Wniebowstąpienie Pańskie.

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha św.

Modlimy się nowenną do Ducha św. w czasie nabożeństw majowych.

Jeszcze dwa tygodnie trwa Okres Wielkanocny, w którym każdy katolik ma obowiązek przystąpić do Spowiedzi i Komunii św. zgodnie z przykazaniami kościelnymi.

2. Spowiedź dla Dzieci z klas 4, przeżywających Rocznicę Komunii św. i Ich Rodziców, Rodzeństwa… w sobotę o godz. 15.00.

Możliwość Spowiedzi dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w sobotę o godz. 15.30.

Rocznica Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.

Sakramentu Bierzmowania naszej Młodzieży udzieli Ks. Bp. Ordynariusz Romuald Kamiński, w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 18.00.

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki Idziemy i Gość niedzielny są dostępne na stoliku na końcu ławek.

4. Festyn parafialny pod hasłem: Rodzina – tutaj wszystko się zaczyna – organizujemy za 2 tygodnie, w niedzielę, 4 czerwca. Festyn rozpocznie się po Mszy św. o 11.00 i zakończy przed wieczorną Mszą.

Planowane są liczne atrakcje dla Dzieci i Dorosłych zarówno artystyczne jak i ruchowe, współzawodnictwo i jak zawsze dobra kuchnia. Będzie też loteria fantowa i losowanie nagrody głównej, a także licytacja atrakcyjnych przedmiotów. Zapraszamy za 2 tygodnie.