Ogłoszenia na 33 Niedzielę zwykłą, 13/11/2022

1. Dziś, po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00, w kawiarence, zapraszam do wspólnego śpiewania patriotycznych pieśni i piosenek przy ciastku i kawie lub herbacie. Jest to przeniesione z piątku świętowanie Narodowego Dnia Niepodległości.

Za upieczenie ciast w dniu dzisiejszym i pracę w kawiarence przy podawaniu herbaty, kawy i ciasta – dziękuję Gospodyniom z Rżysk.

2. Dzisiaj światowy dzień ubogich. Zbiórka do koszyczków, przy wyjściu z kościoła, z racji solidarności z Kościołem prześladowanym.

3. Tzw. Wypominki listopadowe z Mszą św. za zmarłych odprawiane są w tym tygodniu o godz. 18.00. Wyjątek stanowi wtorek, kiedy to Msza św. jest o godz. 7.00.

4. Adoracja Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie w czwartek po Mszy św. do godz. 21.00.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

6. Młodzież drugiego rocznika, przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, ma spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 18.00.

7. Prasa katolicka, w tym tygodnik Idziemy, znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

8. Dziękuję WSZYSTKIM OSOBOM, które zaangażowały się w Bal wszystkich świętych….

Dziękuję Pani Dyrektor przedszkola za nagrody, Pani Dyrektor Szkoły za wypożyczenie nagłośnienia… Bóg zapłać Gospodyniom z Jankowa za pyszne ciasta i obsługę w kawiarence.

Mieliśmy całą salę Dzieci z Rodzicami. Myślę, że zabawa była udana.

9. W przyszłą niedzielę proszę o przygotowania ciast Gospodynie z Czarnej. Będzie to ostatnia okazja do spotkania w tym charakterze po Mszach świętych przed Świętami. W Adwencie kawiarenka będzie zamknięta.