XXXI Niedziela zwykła, 31 października 2021

W uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte jak w każdą niedzielę. O godz. 12.30 odprawimy na cmentarzu nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach.

W Dzień Zaduszny, czyli we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 9.00 i 18.00. Po Mszy o godz. 9.00 odprawimy w kościele nabożeństwo za zmarłych.

Również w tym roku, ze względu na przedłużającą się pandemię, odpust zupełny za zmarłych będzie można uzyskać nie tylko w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, ale przez cały listopad. Dla uzyskania odpustu należy spełnić następujące warunki: być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu, pobożnie nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych.

Można składać intencje na wypominki roczne, jednorazowe i Mszę listopadową.

Zapraszam na spotkanie z Jezusem Eucharystycznym we czwartek po Mszy św. do godz. 21.00. a także na Godzinę Świętą od 23.00 do 24.00.

W piątek od godz. 8.00 udam się z Komunią św. do chorych. Proszę o zgłaszanie chorych po Mszy św. w zakrystii.

W I piątek listopada zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od godz. 16.30. Msza Święta wynagradzająca Bożemu Sercu o godz. 18.00.

W sobotę o godz. 17.15 zapraszam na modlitwę różańcową a o godz. 18.00 na Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Zapraszam na nabożeństwo dziękczynne za obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 17.30.

Zachęcam do lektury tygodników IDZIEMY i GOŚĆ NIEDZIELNY.

W tym tygodniu patronuje nam:

– w czwartek 4 listopada – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup, gorliwy duszpasterz.

Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary, jakie składacie na potrzeby Parafii.

Niech Bóg, który jest Miłością, obdarzy nas błogosławieństwem a św. Faustyna wyprasza Miłosierdzie dla nas i świata całego.