IV Niedziela zwykła, 28/1/2024r

9.00

+ Aleksandra i Stanisławę Baranowskich, Ich Rodziców i Zm. z Rodziny

11.00

+ Irenę Piankowską (12 rocz. śm.)

18.00

+ Jana (28 rocz. śm.) i Marainnę Brzezickich

Poniedziałek, 29/1/2024

7.00

18.00

+ Jana, Antoniego Michałowskich i zm. z Rodz. Kasprowicz

Wtorek, 30/1/2024

7.00

18.00

+ Grzegorza Górskiego (7 rocz. śm.)

Środa, 31/1/2024

7.00

18.00

+ Franciszka (m) Rzymek (w rocz. śm.)

Czwartek, 1/2/2024

7.00

18.00

Msza zbiorowa

Piątek, 2/2/2024

9.00

+ Tadeusza Kamińskiego

18.00

+ Mariannę i Waldemara Stasiak

Sobota, 3/2/2024

7.00

+ Mariannę Henrykę Jasińską (30 dzień po śmierci)

18.00

+ Daniela Miecznikowskiego

5 niedziela zwykła, 4/2/2024

9.00

+ Małgorzatę Chacińską (4 rocz. śm.)

11.00

+ Anielę Bucio (2 rocz. śm.), Stefana Bucio

18.00

+ Ofiarodawców i Kwestarzy

III Niedziela zwykła, 21/1/2024r

9.00

+ Zbigniewa Kuźnickiego (2 rocz. śm.)

11.00

+ Eugeniusza Jocz

18.00

+ Mieczysława Motyczyńskiego (13 rocz. śm.)

Poniedziałek, 22/1/2024

7.00

Za Parafian

Wtorek, 23/1/2024

7.00

11.00

Pogrzeb + Włodzimierz Orłowski

Środa, 24/1/2024

7.00

Czwartek, 25/1/2024

7.00

Msza zbiorowa

+ Wojciech Paczuski (9 rocz. śm.) i Zmarłych z Rodziny

Piątek, 26/1/2024

7.00

+ Lidię Anikiej (1 rocz. śm.)

Sobota, 27/1/2024

7.00

+ Krzysztofa Niegowskiego (17 rocz. śm.)

4 niedziela zwykła, 28/1/2024

9.00

+ Aleksandra i Stanisławę Baranowskich, Ich Rodziców i Zm. z Rodziny

11.00

+ Irenę Piankowską (12 rocz. śm.)

18.00

+ Jana (28 rocz. śm.) i Marainnę Brzezickich

II Niedziela zwykła, 14/1/2024r

9.00

+ Mirosława Praskiego (3 rocz. śm.), Tadeusza i Piotra Praskich

11.00

+ Jerzego, Mariannę, Dariusza Antczak

18.00

+ Genowefę i Aleksandra Orych

Poniedziałek, 15/1/2024

7.00

+ Józefę i Stanisława Sulewskich i Ich Synów: Andrzeja i Jana, Tadeusza Wróbel

7.00

Wtorek, 16/1/2024

7.00

+ Krzysztofa Kołodziejczyk (1 rocz. śm.)

7.00

10.00

Pogrzeb + Krystyna Dzięcioł

Środa, 17/1/2024

7.00

Za Parafian

7.00

Czwartek, 18/1/2024

7.00

Msza zbiorowa

7.00

Piątek, 19/1/2024

7.00

+ Marka Stepnowskiego (1 rocz. śm.)

7.00

+ Jana Pawłowicz (10 rocz. śm.), Henrykę i zmarłych z Rodziny

Sobota, 20/1/2024

7.00

+ Edwarda Orych (25 rocz. śm.)

7.00

+ dziękczynno-błagalna za Grzegorza Sęk – o potrzebne łaski w 60tą rocznicę urodzin

3 niedziela zwykła, 21/1/2024

9.00

+ Zbigniewa Kuźnickiego (2 rocz. śm.)

11.00

+ Eugeniusza Jocz

18.00

+ Mieczysława Motyczyńskiego (13 rocz. śm.)

Niedziela Chrztu Pańskiego, 7/1/2024r.

9.00

+ Kazimierza Zadrożnego (1 rocz. śm.)

11.00

+ Władysława Jarzębskiego (rocz. śm.)

18.00

Dziękczynno-błagalna w int. Krzysztofa z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo

Poniedziałek, 8/1/2024

7.00

+ Mariannę Henrykę Jasińską – intencja od kół różańcowych

7.00

Wtorek, 9/1/2024

7.00

+ Mariannę Henrykę Jasińską – intencja od Legionu Maryi

7.00

Środa, 10/1/2024

7.00

Za dusze czyśćcowe

7.00

Czwartek, 11/1/2024

7.00

Msza zbiorowa

7.00

Piątek, 12/1/2024

7.00

Msza wypominkowa

7.00

Sobota, 13/1/2024

7.00

+ Leokadię i Mariana Kostrzewa

7.00

+ Tadeusza i Aleksandrę Gawińskich i Ich Rodziców

2 niedziela zwykła, 14/1/2024

9.00

+ Mirosława Praskiego (3 rocz. śm.), Tadeusza i Piotra Praskich

11.00

+ Jerzego, Mariannę, Dariusza Antczak

18.00

+ Genowefę i Aleksandra Orych

Niedziela Św. Rodziny, 31/12/2023r.

9.00

+ Stefanię i Zm. z Rodzin Niklów, Szlańskich i Pielochów

11.00

JUBILEUSZ MAŁŻEŃSTW:

1. Beata i Jacek Kaczmarczyk – 32 lata

2. Genowefa i Antoni Klos –

3. Marcin i Anna Jaroń – 20 lat

4. Artur i Małgorzata Rowiccy – 25 lat

5. Zygmunt i Krystyna Zawadka – 38 lat

6. Grzegorz i Katarzyna Sęk – 35 lat

18.00

Msza dziękczynna za 2023 rok

Poniedziałek Uroczystość Św Bożej Rodzicielki Maryi 1/1/2024

9.00

+ Mieczysława Miecznikowskiego

11.00

+ Danutę Chacińską

18.00

W intencji Ofiarodawców i kwestarzy

Wtorek, 2/1/2024

7.00

+ Władysława (m) Berta (4 rocz. śm.)

7.00

+ Franciszkę i Adama Zych

Środa, 3/1/2024

7.00

7.00

Czwartek, 4/1/2024

7.00

Msza zbiorowa

7.00

Piątek, 5/1/2024

7.00

+ Bożenę Biela (1 rocz. śm.)

18.00

+ Jana, Eugenię, Marzenę Rosłon, Stanisława i Jerzego Wejda

Sobota, 6/1/2024

9.00

W intencji Weroniki Świniarskiej, w rocznicę urodzin, o potrzebne łaski

11.00

W int Józefa Błachut

18.00

+ Irenę i Władysława Nerło

Niedziela Chrztu Pańskiego, 7/1/2024

9.00

+ Kazimierza Zadrożnego (1 rocz. śm.)

11.00

+ Władysława Jarzębskiego (rocz. śm.)

18.00

Dziękczynno-błagalna w int. Krzysztofa z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo

IV niedziela adwentu, 24/12/2023r., wigilia

9.00

+ Henryka Babickiego, Antoninę i Eugeniusza Rogalskich, Zofię Decyk

11.00

+ Kazimierza Caban i Jego Rodziców

18.00

Nie ma Mszy Św.

Poniedziałek, Narodzenie Pańskie, 25/12/2023, uroczystość

0.00

Pasterka w intencji Parafian

9.00

+ Czesławę i Franciszka Kuźnickich

11.00

+ Mieczysława Dąbrowskiego (1 rocz. śm.)

18.00

+ Stefanię i Edwarda Stefaniak, Zenobię i Stefana Bodo, Tadeusza Stefaniak

Wtorek, Św. Szczepana, pierwszego Męczennika, 26/12/2023

9.00

+ Aleksandra i Genowefę Majewskich i zm. z Rodziny

11.00

+ Krystynę Kryszkiewicz (1 rocz. śm.), Jerzego Strońskiego (33 rocz. śm.)

18.00

+ Józefa Rybarczyk (2 rocz. śm.), Zm. z Rodziny Rybarczyków i Stempniaków

Środa, Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, 27/12/2023

7.00

W intencji za nasze Rodziny

18.00

+ Władysława Dańczaka

Czwartek, Św. Młodzianków Męczenników, 28/12/2023

7.00

O światło Ducha Św. dla Sióstr Zarządu Generalnego Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety

18.00

Msza zbiorowa

Piątek, 29/12/2023

7.00

+ Siostrę Dawidę

18.00

W 19 rocz. urodziny Aleksandry Antczak o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Św. Faustyny

Sobota, 30/12/2023

7.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy i Andrzeja Wolniaków

18.00

W int. parafian

Niedziela Św. Rodziny, 31/12/2023

9.00

+ Stefanię i Zm. z Rodzin Niklów, Szlańskich i Pielochów

11.00

JUBILEUSZ MAŁŻEŃSTW:

1. Beata i Jacek Kaczmarczyk

2. Genowefa i Antoni Klos

18.00

Msza dziękczynna za 2023 rok.

III niedziela adwentu, 17/12/2023r

9.00

+ Wacława Jeznach, Feliksa Jeznach, Barbarę Różańską

11.00

+ Honoratę, Kazimierza, Zbigniewa Burdelas, Grzegorza Jóźwiaka

18.00

+ Piotra i Zofię Jendrzejewskich, Feliksę i Michała Sulejewskich

Poniedziałek, 18/12/2023

6.45

+ Franciszka i zm. z Rodziny Surowców i Wolników

18.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy i Ryszarda Mendys

Wtorek, 19/12/2023

6.45

+ Józefa (8 rocz. śm.) i Tadeusza Babickich

18.00

O zdrowie dla Huberta

Środa, 20/12/2023

6.45

+ Mieczysława Wasia (m-c po pogrzebie)

18.00

Czwartek, 21/12/2023

6.45

+ Czesławę i Helenę Kamińskie

18.00

Msza zbiorowa

Piątek, 22/12/2023

6.45

Za Parafian

18.00

+ Marzenę i Mariana Rembelskich, Andrzeja Jagodzińskiego

Sobota, 23/12/2023

6.45

18.00

O uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Oli

IV niedziela adwentu, 24/12/2023r.

9.00

+ Henryka Babickiego, Antoninę i Eugeniusza Rogalskich, Zofię Decyk

11.00

+ Kazimierza Caban i Jego Rodziców

18.00

Nie ma Mszy Św.

II niedziela adwentu, 10/12/2023r

9.00

+ Krystynę i Andrzeja, Zofię i Stanisława Dźwigała, Aleksandrę i Kazimierza Orych

11.00

W urodziny Anny oraz Beaty – intencja dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej i św. Faustyny

18.00

+ Celinę (3 rocz. śm.) i Andrzeja Żmijewskich i zm. z Rodziny

Poniedziałek, 11/12/2023

6.45

+ Józefa (m) i zm. z Rodziny Czechowskich i Gołębiewskich

18.00

+Franciszkę Surowiec

Wtorek, 12/12/2023

6.45

+ Natalię, Leona, Annę i Czesława i zm. z Rodziny Markowskich, Szymaków, Brzozowskich i Trocinków, Szumanów

18.00

+ Franciszkę Surowiec

Środa, 13/12/2023

6.45

+ Emilię i Władysława Wolnik

18.00

+ Stefanię, Juliana, Ludwika Żelazowskich

Czwartek, 14/12/2023

6.45

Msza zbiorowa

18.00

+ Feliksę i Władysława Wolnik

Piątek, 15/12/2023

6.45

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy i Andrzeja Wolnik

18.00

Za Mikołaja Wawryło – w 2gie urodziny – int. dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej i św. Faustyny

Sobota, 16/12/2023

6.45

Za dusze czyśćcowe

18.00

+ Janinę i Tadeusza Mendys

III niedziela adwentu, 17/12/2023r.

9.00

+ Wacława Jeznach, Feliksa Jeznach, Barbarę Różańską

11.00

+ Honoratę, Kazimierza, Zbigniewa Burdelas, Grzegorza Jóźwiaka

18.00

+ Piotra i Zofię Jendrzejewskich, Feliksę i Michała Sulejewskich

I niedziela adwentu, 3/12/2023r

9.00

+ Tadeusza Ziółkowskiego

11.00

+ Ryszarda Gontarek (6 rocz. śm.)

18.00

W int. Ofiarodawców i Kwestarzy

Poniedziałek, 4/12/2023

6.45

+ Barbarę Rucińską (z racji imienin)

8.30

10.00

+ Mieczysława Waś (od Sąsiadów z Czarnej)

11.15

18.00

+ Michalinę i Władysława Dylewskich (23 rocz. śm.)

19.30

+ Zofię i Zdzisława Potęga

Wtorek, 5/12/2023

6.45

+ Helenę i Aleksandra Kostrzewa i Ich Rodziców

10.00

+ Aleksandra, Janinę, Andrzeja Filipowicz, Janusza Szczęsnego

18.00

+ Leokadię i Mariana Kostrzewa

19.30

Za Parafian

Środa, 6/12/2023

6.45

O łaskę kanonizacji Matki Marii Merhert i beatyfikacji Matki Franciszki Werner

18.00

Za Parafian

Czwartek, 7/12/2023

6.45

+ w 2 rocz. śm. Jadwigi Marii Muszyńskiej

18.00

Msza zbiorowa

Piątek, 8/12/2023

6.45

+ Franciszka i zm. z Rodziny Surowców i Wolników

18.00

Msza św. wypominkowa (wypominki roczne).

Sobota, 9/12/2023

6.45

+ Lidię Anikiej

18.00

+ Henrykę Woroniecką, Cecylię Kwiatkowską zd. Kurak i Alicję Kwiatkowską i Mirosława Kwiatkowskiego

II niedziela adwentu, 10/12/2023r.

9.00

+ Krystynę i Andrzeja, Zofię i Stanisława Dźwigała, Aleksandrę i Kazimierza Orych

11.00

W urodziny Anny intencja dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej i św. Faustyny

18.00

+ Celinę (3 rocz. śm.) i Andrzeja Żmijewskich i zm. z Rodziny

34 niedziela zwykła, 26/11/2023r.

9.00

+ Mariannę (20 rocz. śm.) i Stanisława (35 rocz. śm.) Karaśkiewiczów i Ich Rodziców i Zm. z Rodziny

11.00

Z okazji urodzin Macieja, prośba o potrzebne łaski dla Macieja, Jego Żony i Dzieci

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Poniedziałek, 27/11/2023

7.00

+ Stanisława i Anastazję Jeznach

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Wtorek, 28/11/2023

7.00

+ Bożenę i Krzysztofa Klimek

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Środa, 29/11/2023

7.00

+ Tadeusza Ziółkowskiego

11.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Czwartek, 30/11/2023

7.00

Msza zbiorowa

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Piątek, 1/12/2023

7.00

+ Zdzisława Księżak (30 dzień po pogrzebie)

18.00

+ Jana, Eugenię, Marzenę Rosłon, Stanisława i Jerzego Wejda

Sobota, 2/12/2023

7.00

W 18 rocz. urodzi Mikołaja Strucińskiego – o potrzebne łaski w dorosłym życiu, opiekę Matki Najświętszej i wstawiennictwa Św. Faustyny

18.00

Za dusze w czyśćcu cirpiące

I niedziela adwentu, 3/12/2023r.

9.00

+ Tadeusza Ziółkowskiego

11.00

+ Ryszarda Gontarek (8 rocz. śm.)

18.00

W int. Ofiarodawców i Kwestarzy