33 niedziela zwykła, 19/11/2023r

9.00

+ Józefę i Józefa Jeznach i zm. z Rodziny

11.00

+ Elżbietę i Wacława Żebrowskich

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Poniedziałek, 20/11/2023

7.00

+ Ignacego Jeznacha

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Wtorek, 21/11/2023

7.00

+ Piotra, Jadwigę i Grzegorza Zych

9.30

Pogrzeb + Mieczysław Waś

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Środa, 22/11/2023

7.00

+ Franciszkę i Adama Zych

11.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Czwartek, 23/11/2023

7.00

Msza zbiorowa

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Piątek, 24/11/2023

7.00

+ Szymona i Mariannę Jeznach

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Sobota, 25/11/2023

7.00

+ Annę Dumała (1 rocz. śm.)

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

XXXIV niedziela zwykła, 26/11/2023r.

9.00

+ Mariannę (20 rocz. śm.) i Stanisława (35 rocz. śm.) Karaśkiewiczów i Ich Rodziców i Zm. z Rodziny

11.00

Z okazji urodzin Macieja, prośba o potrzebne łaski dla Macieja, Jego Żony i Dzieci

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

32 niedziela zwykła, 12/11/2023r

9.00

+ Irenę i Władysława Nerło i zm. z Rodziny

11.00

+ Barbarę Różańską, Józefa i Janinę Różańskich

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Poniedziałek, 13/11/2023

7.00

O potrzebne łaski, opiekę Najświętszej Maryi Panny, dla Mateusza i Jego Rodziny.

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Wtorek, 14/11/2023

7.00

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Środa, 15/11/2023

7.00

Za parafian

11.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Czwartek, 16/11/2023

7.00

Msza zbiorowa

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Piątek, 17/11/2023

7.00

Za parafian

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Sobota, 18/11/2023

7.00

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

XXXIII niedziela zwykła, 19/11/2023r.

9.00

+ Józefę i Józefa Jeznach i zm. z Rodziny

11.00

+ Elżbietę i Wacława Żebrowskich

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

31 niedziela zwykła, 5/11/2023r.

9.00

W int. Ofiarodawców i Kwestarzy

11.00

+ Sławomira Milczarek i Jego Rodziców: Zofię i Kazimierza Milczarek

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych.

Poniedziałek, 6/11/2023

7.00

Za dusze czyśćcowe

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Wtorek, 7/11/2023

7.00

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Środa, 8/11/2023

7.00

Za parafian

11.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Czwartek, 9/11/2023

7.00

Msza zbiorowa

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Piątek, 10/11/2023

7.00

Za parafian

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Sobota, 11/11/2023

7.00

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

XXXII niedziela zwykła, 12/11/2023r.

9.00

+ Irenę i Władysława Nerło i zm. z Rodziny

11.00

+ Barbarę Różańską, Józefa i Janinę Różańskich

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

30 niedziela zwykła, 29/10/2023r.

9.00

+ Józefa Błachut (33 rocz. śm.)

11.00

+ Janusza Księżyk (3 rocz. śm.)

18.00

+ Cecylię i Jana Jabłońskich, Ryszarda Smętek

Poniedziałek, 30/10/2023

7.00

Za Parafian

18.00

+ Sławomira Dzięcioł (3 rocz. śm.)

Wtorek, 31/10/2023

7.00

+ Janinę i Aleksandra Filipowicz i zm. z Rodziny

18.00

Za dusze czyśćcowe

Środa, 1/11/2023

9.00

Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach indywidualnych.

11.00

Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

Czwartek, 2/11/2023

9.00

Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach indywidualnych.

18.00

Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

Piątek, 3/11/2023

7.00

Za dusze czyśćcowe

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

Sobota, 4/11/2023

7.00

+ Barbarę Rucińską (1 rocz. śm.)

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych

XXXI niedziela zwykła, 5/11/2023r.

9.00

W int. Ofiarodawców i Kwestarzy

11.00

+ Sławomira Milczarek i Jego Rodziców: Zofię i Kazimierza Milczarek

18.00

Msza św. listopadowa za zmarłych.

29 niedziela zwykła, 22/10/2023r.

9.00

+ Mariannę (20 rocz. śm.) i Stanisława (35 rocz. śm.) Karaśkiewiczów i Ich Rodziców, i Zm. z Rodziny

11.00

+ Helenę i Józefa Rajskich

18.00

+ Krzysztofa Księżyk (3 rocz. śm.)

Poniedziałek, 23/10/2023

7.00

+ Bogdana Filipowicz (30 dzień po pogrzebie)

18.00

+ Władysława Dańczaka

Wtorek, 24/10/2023

7.00

18.00

Za dusze czyśćcowe

Środa, 25/10/2023

7.00

18.00

+ Jadwigę i Stanisława Grodackich i Ich Rodziców

Czwartek, 26/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 27/10/2023

7.00

18.00

+ Krystynę Dźwigała (7 rocz. śm.)

Sobota, 28/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Janinę i Aleksandra Filipowicz i zm. z Rodziny

XXX niedziela zwykła, 29/10/2023r.

9.00

+ Józefa Błachut (33 rocz. śm.)

11.00

+ Janusza Księżyk (3 rocz. śm.)

18.00

+ Cecylię i Jana Jabłońskich, Ryszarda Smętek

28 niedziela zwykła, 15/10/2023r.

9.00

+ Wacława Jeznach, Feliksa Jeznach, Barbarę Różańską

11.00

Int. dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marka Chudego i całej Rodziny

18.00

+ Danutę Zych (14 rocz śm.)

Poniedziałek, 16/10/2023

7.00

+ Teresę Pazio i Męża Tadeusza

18.00

Za dusze czyśććowe

Wtorek, 17/10/2023

7.00

Za dusze czyśćcowe

18.00

+ Annę i Czesława, Syna Jana, Danutę i Zygmunta Zachaj, Zm, z Rodziny Sulejewskich, Tlagów, Kucharskich i Rzempołuchów

Środa, 18/10/2023

7.00

O łaskę zdrowia dla Piotra, Emilii, Adrianny i Michała

18.00

+ Zofię, Józefa, Jana, Stanisława Roguskich i Henryka Waś

18.00

W int. Łucji o powrót do zdrowia, Jej Mamy Agnieszki i całej Rodziny

Czwartek, 19/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 20/10/2023

7.00

+ Celinę Giera (7 rocz. śm.)

18.00

W 11 urodziny Mii Halas – int. dziękczynno-błagalna z dziękczynieniem za otrzymane łaski i z prośbą o potrzebne na każdy dzień życia

Sobota, 21/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Lidię Anikiej

XIX niedziela zwykła, 22/10/2023r.

9.00

+ Mariannę i Stanisława Karaśkiewiczów i Ich Rodziców, i Zm. z Rodziny

11.00

+ Helenę i Józefa Rajskich

18.00

+ Krzysztofa Księżyk (3 rocz. śm.)

27 niedziela zwykła, 8/10/2023r.

9.00

+ Zbigniewa Kuźnickiego i Zmarłych z Rodziny

11.00

+ Adama Bieguńskiego (3 rocz. śm.) i Jacka Matusiaka

18.00

+ Stefanię i Jana Gańko

Poniedziałek, 9/10/2023

7.00

Za Parafian

18.00

+ Zofię i Piotra Jendrzejewskich

Wtorek, 10/10/2023

7.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 11/10/2023

7.00

18.00

+ Teresę i Antoniego Cygas

Czwartek, 12/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 13/10/2023

7.00

18.00

Msza św. wypominkowa

Sobota, 14/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Małgorzatę Chacińską

XXVIII niedziela zwykła, 15/10/2023r.

9.00

+ Wacława Jeznach, Feliksa Jeznach, Barbarę Różańską

11.00

Int. dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marka Chudego i całej Rodziny

18.00

+ Danutę Zych (14 rocz śm.)

26 niedziela zwykła, 1/10/2023r. Odpust

9.00

+ Mariana i Barbarę Rzempołuch, Henryka Waś i Zmarłych z Rodziny

11.00

Za Parafian

11.00

+ Juliana Pawlak (25 rocz. śm.), Wacława Pawlak, Basię Czernechę, Henryka Czernechę, Dziadków Pawlaków i Chodkowskich i Zmarłych z Ich Rodzin

18.00

Za Ofiarodawców i Kwestarzy

Poniedziałek, 2/10/2023

7.00

Dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia dla Macieja

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 3/10/2023

7.00

O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mii

18.00

Środa, 4/10/2023

7.00

Za parafian

18.00

+ Felicję Misiukiewicz (10 rocz. śm.)

Czwartek, 5/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 6/10/2023

7.00

18.00

+ Halinę, Lucjana, Zofię, Stanisława Michałowskich, Wiktorię i Bronisława Sulejewskich, Czesława Burdelas i Jego Rodziców

Sobota, 7/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Jadwigę Kamińską

XXVII niedziela zwykła, 8/10/2023r.

9.00

+ Zbigniewa Kuźnickiego i Zmarłych z Rodziny

11.00

+ Adama Bieguńskiego (3 rocz. śm.) i Jacka Matusiaka

18.00

Stefanię i Jana Gańko

25 niedziela zwykła, 24/9/2023r.

9.00

+ Halinę i Adama Murawskich

11.00

+ Hieronima, Janinę, Sylwestra, Ireneusza Król i zm. z Rodziny

18.00

+ Aleksandra Orych (43 rocz. śm.) i Genowefę Orych

Poniedziałek, 25/9/2023

7.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 26/9/2023

7.00

18.00

W 25 rocz. Małżeństwa Grzegorza i Iwony Korniewicz intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo na dalsze życie dla Jubilatów i Ich najbliższych

Środa, 27/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Apolonię i Edwarda Orych

Czwartek, 28/9/2023

7.00

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 29/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Za Agnieszkę Smolarską w rocznicę urodzin i zarazem w 15 rocz. Sakramentu Małżeństwa Agnieszki i Tomasza intencja dziękczynno-błagalna za otrzymane i o potrzebne łaski budowania życia Rodziny na skale, którą jest IHS.

Sobota, 30/9/2023

7.00

W intencji Łucji, Jej Mamy Agnieszki i Rodziny o powrót do zdrowia

18.00

W 3 urodziny Wojtusia Parysa – intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o potrzebne łaski dla Dzieci i Rodziców

XXVI niedziela zwykła, 1/10/2023r. Odpust

9.00

+ Mariana i Barbarę Rzempołuch, Henryka Waś i Zmarłych z Rodziny

11.00

Za Parafian

11.00

+ Juliana Pawlak (25 rocz. śm.), Wacława Pawlak, Basię Czernechę, Henryka Czernechę, Dziadków Pawlaków i Chodkowskich i Zmarłych z Ich Rodzin

15.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00

Za Ofiarodawców i Kwestarzy

24 niedziela zwykła, 17/9/2023r.

9.00

+ Stanisława Borowego (25 rocz śm.)

11.00

+ Krystynę Kościukiewicz (11 rocz śm.), Antoniego i Marka Kościukiewicz

17.15

Modlitwa w intenicji Łucji, Jej Mamy Agnieszki i Rodziny

18.00

W 14 rocz. śm. Pawła Gondek oraz zmarłych Rodziców: Annę i Stefana Berta

Poniedziałek, 18/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Rafała Piątkowskiego (20 rocz. śm.) i Mirosława Piątkowskiego

Wtorek, 19/9/2023

7.00

18.00

+ Wiesława Żebrowskiego (2 m-ce po śmierci – od chrześnicy Marty)

Środa, 20/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

W int. Dawida Świnarskiego w 30 rocz. urodzin, o potrzebne łaski dla Dawida i Rodziny

Czwartek, 21/9/2023

7.00

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 22/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

13.00

Pogrzeb + śp. Bogdana Filipowicz

18.00

+ Roberta Banaszek i Ryszarda Szymańskiego

Sobota, 23/9/2023

7.00

W intencji Łucji, Jej Mamy Agnieszki i Rodziny o powrót do zdrowia

16.00

Ślub: Magdalena Jeznach i Sebastian Krzak

18.00

W 10 rocz. Sakramentu Małżeństwa Pawła i Joanny, o błogosławieństwo Boże dla Małżonków i Ich Dzieci

XXV niedziela zwykła, 24/9/2023r.

9.00

+ Halinę i Adama Murawskich

11.00

+ Hieronima, Janinę, Sylwestra, Ireneusza Król i zm. z Rodziny

18.00

+ Aleksandra Orych (43 rocz. śm.) i Genowefę Orych