28 niedziela zwykła, 15/10/2023r.

9.00

+ Wacława Jeznach, Feliksa Jeznach, Barbarę Różańską

11.00

Int. dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marka Chudego i całej Rodziny

18.00

+ Danutę Zych (14 rocz śm.)

Poniedziałek, 16/10/2023

7.00

+ Teresę Pazio i Męża Tadeusza

18.00

Za dusze czyśććowe

Wtorek, 17/10/2023

7.00

Za dusze czyśćcowe

18.00

+ Annę i Czesława, Syna Jana, Danutę i Zygmunta Zachaj, Zm, z Rodziny Sulejewskich, Tlagów, Kucharskich i Rzempołuchów

Środa, 18/10/2023

7.00

O łaskę zdrowia dla Piotra, Emilii, Adrianny i Michała

18.00

+ Zofię, Józefa, Jana, Stanisława Roguskich i Henryka Waś

18.00

W int. Łucji o powrót do zdrowia, Jej Mamy Agnieszki i całej Rodziny

Czwartek, 19/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 20/10/2023

7.00

+ Celinę Giera (7 rocz. śm.)

18.00

W 11 urodziny Mii Halas – int. dziękczynno-błagalna z dziękczynieniem za otrzymane łaski i z prośbą o potrzebne na każdy dzień życia

Sobota, 21/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Lidię Anikiej

XIX niedziela zwykła, 22/10/2023r.

9.00

+ Mariannę i Stanisława Karaśkiewiczów i Ich Rodziców, i Zm. z Rodziny

11.00

+ Helenę i Józefa Rajskich

18.00

+ Krzysztofa Księżyk (3 rocz. śm.)

27 niedziela zwykła, 8/10/2023r.

9.00

+ Zbigniewa Kuźnickiego i Zmarłych z Rodziny

11.00

+ Adama Bieguńskiego (3 rocz. śm.) i Jacka Matusiaka

18.00

+ Stefanię i Jana Gańko

Poniedziałek, 9/10/2023

7.00

Za Parafian

18.00

+ Zofię i Piotra Jendrzejewskich

Wtorek, 10/10/2023

7.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 11/10/2023

7.00

18.00

+ Teresę i Antoniego Cygas

Czwartek, 12/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 13/10/2023

7.00

18.00

Msza św. wypominkowa

Sobota, 14/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Małgorzatę Chacińską

XXVIII niedziela zwykła, 15/10/2023r.

9.00

+ Wacława Jeznach, Feliksa Jeznach, Barbarę Różańską

11.00

Int. dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marka Chudego i całej Rodziny

18.00

+ Danutę Zych (14 rocz śm.)

26 niedziela zwykła, 1/10/2023r. Odpust

9.00

+ Mariana i Barbarę Rzempołuch, Henryka Waś i Zmarłych z Rodziny

11.00

Za Parafian

11.00

+ Juliana Pawlak (25 rocz. śm.), Wacława Pawlak, Basię Czernechę, Henryka Czernechę, Dziadków Pawlaków i Chodkowskich i Zmarłych z Ich Rodzin

18.00

Za Ofiarodawców i Kwestarzy

Poniedziałek, 2/10/2023

7.00

Dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia dla Macieja

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 3/10/2023

7.00

O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mii

18.00

Środa, 4/10/2023

7.00

Za parafian

18.00

+ Felicję Misiukiewicz (10 rocz. śm.)

Czwartek, 5/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 6/10/2023

7.00

18.00

+ Halinę, Lucjana, Zofię, Stanisława Michałowskich, Wiktorię i Bronisława Sulejewskich, Czesława Burdelas i Jego Rodziców

Sobota, 7/10/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Jadwigę Kamińską

XXVII niedziela zwykła, 8/10/2023r.

9.00

+ Zbigniewa Kuźnickiego i Zmarłych z Rodziny

11.00

+ Adama Bieguńskiego (3 rocz. śm.) i Jacka Matusiaka

18.00

Stefanię i Jana Gańko

25 niedziela zwykła, 24/9/2023r.

9.00

+ Halinę i Adama Murawskich

11.00

+ Hieronima, Janinę, Sylwestra, Ireneusza Król i zm. z Rodziny

18.00

+ Aleksandra Orych (43 rocz. śm.) i Genowefę Orych

Poniedziałek, 25/9/2023

7.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 26/9/2023

7.00

18.00

W 25 rocz. Małżeństwa Grzegorza i Iwony Korniewicz intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo na dalsze życie dla Jubilatów i Ich najbliższych

Środa, 27/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Apolonię i Edwarda Orych

Czwartek, 28/9/2023

7.00

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 29/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Za Agnieszkę Smolarską w rocznicę urodzin i zarazem w 15 rocz. Sakramentu Małżeństwa Agnieszki i Tomasza intencja dziękczynno-błagalna za otrzymane i o potrzebne łaski budowania życia Rodziny na skale, którą jest IHS.

Sobota, 30/9/2023

7.00

W intencji Łucji, Jej Mamy Agnieszki i Rodziny o powrót do zdrowia

18.00

W 3 urodziny Wojtusia Parysa – intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o potrzebne łaski dla Dzieci i Rodziców

XXVI niedziela zwykła, 1/10/2023r. Odpust

9.00

+ Mariana i Barbarę Rzempołuch, Henryka Waś i Zmarłych z Rodziny

11.00

Za Parafian

11.00

+ Juliana Pawlak (25 rocz. śm.), Wacława Pawlak, Basię Czernechę, Henryka Czernechę, Dziadków Pawlaków i Chodkowskich i Zmarłych z Ich Rodzin

15.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00

Za Ofiarodawców i Kwestarzy

24 niedziela zwykła, 17/9/2023r.

9.00

+ Stanisława Borowego (25 rocz śm.)

11.00

+ Krystynę Kościukiewicz (11 rocz śm.), Antoniego i Marka Kościukiewicz

17.15

Modlitwa w intenicji Łucji, Jej Mamy Agnieszki i Rodziny

18.00

W 14 rocz. śm. Pawła Gondek oraz zmarłych Rodziców: Annę i Stefana Berta

Poniedziałek, 18/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Rafała Piątkowskiego (20 rocz. śm.) i Mirosława Piątkowskiego

Wtorek, 19/9/2023

7.00

18.00

+ Wiesława Żebrowskiego (2 m-ce po śmierci – od chrześnicy Marty)

Środa, 20/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

W int. Dawida Świnarskiego w 30 rocz. urodzin, o potrzebne łaski dla Dawida i Rodziny

Czwartek, 21/9/2023

7.00

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 22/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

13.00

Pogrzeb + śp. Bogdana Filipowicz

18.00

+ Roberta Banaszek i Ryszarda Szymańskiego

Sobota, 23/9/2023

7.00

W intencji Łucji, Jej Mamy Agnieszki i Rodziny o powrót do zdrowia

16.00

Ślub: Magdalena Jeznach i Sebastian Krzak

18.00

W 10 rocz. Sakramentu Małżeństwa Pawła i Joanny, o błogosławieństwo Boże dla Małżonków i Ich Dzieci

XXV niedziela zwykła, 24/9/2023r.

9.00

+ Halinę i Adama Murawskich

11.00

+ Hieronima, Janinę, Sylwestra, Ireneusza Król i zm. z Rodziny

18.00

+ Aleksandra Orych (43 rocz. śm.) i Genowefę Orych

23 niedziela zwykła, 10/9/2023r.

9.00

+ Kazimierza Kostrzewę, Zenona Kostrzewę, Eugeniusza Chwielewskiego

11.00

W 18 rocz. urodzin Michała Wejdy – o potrzebne łaski w dorosłym życiu

18.00

+ Tadeusza Piankowskiego (31 rocz. śm.), Janinę Piankowską, Ich Rodziców i Zbigniewa Konieckiego

Poniedziałek, 11/9/2023

7.00

Za parafian

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 12/9/2023

7.00

18.00

W 90-te urodziny Pani Marianny, int. dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i Św. Faustyny

Środa, 13/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Lidię Anikiej

Czwartek, 14/9/2023

7.00

18.00

Msza św. zbiorowa

Piątek, 15/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Janinę Rajską (6 rocz. śm.)

Sobota, 16/9/2023

7.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

XXIV niedziela zwykła, 17/9/2023r.

9.00

+ Stanisława Borowego (25 rocz śm.)

11.00

+ Krystynę Kościukiewicz (11 rocz śm.), Antoniego i Marka Kościukiewicz

18.00

W 14 rocz. śm. Pawła Gondek oraz zmarłych Rodziców: Annę i Stefana Berta

22 niedziela zwykła, 3/9/2023r.

9.00

+ Bolesława, Stanisławę i Jana Jagodzińskich

11.00

+ Józefa Nasiłowskiego, Katarzynę i Stefana Borkowskich

17.30

Nabożeństwo z racji pierwszej niedzieli miesiąca

18.00

Za Ofiarodawców i kwestarzy

Poniedziałek, 4/9/2023

7.00

+ Stefanię i Stanisława Drążewskich

8.00

W intencji Uczniów, Rodziców i Nauczycieli SP w Czarnej

18.00

+ Krystynę Zawadka (1 ricz. śm.), Janusza i Zm. z Rodziny Zawadka i Pisarskich

Wtorek, 5/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cuerp.

18.00

+ Roberta Woźnaka (w 2 m-ce po śm.)

Środa, 6/9/2023

7.00

18.00

+ Annę Berta (9 rocz. śm.), Genowefę i Czesława Kostrzewa

Czwartek, 7/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza zbiorowa

Piątek, 8/9/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

Msza św. wypominkowa

Sobota, 9/9/2023

7.00

18.00

+ Małgorzatę Chacińską

XXIII niedziela zwykła, 3/9/2023r.

9.00

+ Kazimierza Kostrzewę, Zenona Kostrzewę, Eugeniusza Chwielewskiego

11.00

W 18 rocz. urodzin Michała Wejdy – o potrzebne łaski w dorosłym życiu

18.00

+ Tadeusza Piankowskiego (31 rocz. śm.), Janinę Piankowską, Ich Rodziców i Zbigniewa Konieckiego

21 niedziela zwykła, 27/8/2023r.

9.00

+ Józefa i Józefę Jeznach i zm. z Rodziny

11.00

+ Stefanię i Stanisława Drążewskich

18.00

+ Tadeusza Rajskiego (33 rocz. śm.)

Poniedziałek, 28/8/2023

7.00

Za parafian

18.00

Za dusze w czyśćcu cierp.

Wtorek, 29/8/2023

7.00

18.00

Środa, 30/8/2023

7.00

Za dusze w czyśćcu cierp.

18.00

W 9 rocz ślubu Marleny i Mariusza int. dziękcz-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Faustyny na dalsze życie

Czwartek, 31/8/2023

7.00

18.00

Msza zbiorowa

+ Dariusza i Stanisława Ciok

Piątek, 1/9/2023

9.00

Za dusze w czyśćcu cierp.

18.00

W int. Rodziny Wejda – o potrzebne łaski

Sobota, 2/9/2023

7.00

+ Wiesława (m) Kozła (30 dzień po pogrzebie), Janinę i Jerzego Kozioł

16.00

Ślub: Anna Meckler i Marcin Szymonik

18.00

+ Henryka i Janinę i Bogdana Marczuk, Stefana, Kunegundę i Lidię Sasin i zm. z tych Rodzin

XXII niedziela zwykła, 3/9/2023r.

9.00

+ Bolesława, Stanisławę i Jana Jagodzińskich

11.00

+ Józefa Nasiłowskiego, Katarzynę i Stefana Borkowskich

18.00

Za Ofiarodawców i kwestarzy

20 niedziela zwykła, 20/8/2023r.

9.00

+ Kazimierza Milewskiego

11.00

+ Jana i Janinę Jaczewskich, Tadeusza i Franciszkę Niewiarowskich

18.00

W 15 rocz. Sakramentu Małżeństwa PP. Dąbrowskich – int. dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski dla Małżonków i Dzieci

Poniedziałek, 21/8/2023

18.00

+ zm. z Rodziny Pawłowiczów

Wtorek, 22/8/2023

7.00

Środa, 23/8/2023

18.00

+ Stefanię, Antoniego, Bogdana Socha

Czwartek, 24/8/2023

18.00

Msza zbiorowa

Piątek, 25/8/2023

18.00

+ Teresę Walentowicz

Sobota, 26/8/2023

18.00

+ Lidię Anikiej

XX niedziela zwykła, 27/8/2023r.

9.00

+ Józefa i Józefę Jeznach i zm. z Rodziny

11.00

+ Stefanię i Stanisława Drążewskich

18.00

+ Tadeusza Rajskiego (33 rocz. śm.)

19 niedziela zwykła, 13/8/2023r.

9.00

+ Józefa i Janinę, Barbarę Różańskich, Annę Wudarską, Marylę Dębek

11.00

+ Sylwestra Król (6 rocz. śm.) i Ireneusza

18.00

+ Mariannę i Zygmunta Sulewskich, Krystynę, Kazimierza, Jana Michalskich, Wiesława Zamiatowskiego

Poniedziałek, 14/8/2023

18.00

+ Stefana Borowego

Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny, Wtorek, 15/8/2023

9.00

+ Piotra i Jadwigę Zych

11.00

+ Mariannę i Jerzego Antczak

18.00

+ Lidię Anikiej (od Rodziny Stawskich)

Środa, 16/8/2023

18.00

Za dusze czyśćcowe

Czwartek, 17/8/2023

18.00

Msza zbiorowa

Piątek, 18/8/2023

18.00

W 35 rocz. małżeństwa PP. Józefa i Teresy Błachut, dziękczynienie za przeżyte lata, z prośbą o potrzebne łaski na dalsze życie.

Sobota, 19/8/2023

7.00

+ Wiesława Żebrowskiego (30 dzień po pogrzebie)

18.00

+ Aleksandra (m) Jeznach (5 rocz. śm.) i Mariannę Jeznach

XX niedziela zwykła, 20/8/2023r.

9.00

+ Kazimierza Milewskiego

11.00

+ Jana i Janinę Jaczewskich, Tadeusza i Franciszkę Niewiarowskich

18.00

W 15 rocz. Sakramentu Małżeństwa PP. Dąbrowskich – int. dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski dla Małżonków i Dzieci