IV Niedziela Zwykła 3 lutego 2019

Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów. Zapraszamy na modlitwę i uwielbienie o godz.17.00.

We wtorek będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Agaty ale z racji 5 dnia miesiąca po Mszy św. będzie możliwość oddania czci relikwiom św. Faustyny.

W sobotę 16 lutego chcemy zorganizować zabawę karnawałową. Osoby, które mogą pomóc w jej przygotowaniu zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19.00 w kawiarence.

Kuria Legionu Maryi przy parafii św. Józefa Robotnika w Wołominie zaprasza na pielgrzymkę do Medjugrje w dniach 5 – 13 czerwca tego roku. Informacje i zapisy pod numerem telefonu 22 787 45 17.

Od poniedziałku 4 lutego do niedzieli 10 lutego będę nieobecny w parafii. W tym czasie Msze św. będzie odprawiał ks. Paweł Wrąbel FDP, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych w Czarnej.  Pilne sprawy kancelaryjne możemy załatwiać w kancelarii parafialnej w Zagościńcu.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w kawiarence przez pieczenie ciast lub pomoc w obsłudze proszę o wpisywanie się na listę na stoliku z gazetami albo o osobisty kontakt z Panią Teresą Niewiarowską lub dzwoniąc na numer telefonu: 602 525 986

W tym tygodniu patronują nam:

5 II – św. Agata (ok. 235-251), dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi,

6 II – św. Paweł Miki (1565-1597) i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.

Solenizantom i jubilatom życzymy daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości. Zachęcam do czytania prasy katolickiej:  Idziemy  i  Gość Niedzielny.

Dziękuję za wszystkie ofiary, jakie składacie na potrzeby Parafii.

         Na nowy tydzień życzymy wszystkim obfitości Bożego błogosławieństwa  i opieki św. Faustyny