Ogłoszenia na IX Niedzielę Zwykłą 3 czerwca 2018 r.

Dzisiaj przeżywamy ustanowiony kilka lat temu w Kościele w Polsce Dzień Dziękczynienia. Dziękujemy Bożej Opatrzności za opiekę nad naszym narodem.
Po Mszy św. możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej dobrowolnymi ofiarami składanymi do puszek przed kościołem.

W czerwcu oddajemy cześć Bożemu Sercu podczas nabożeństwa z litanią.

W naszym kościele nabożeństwa odprawiane są w dni powszednie na zakończenie Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 17.30.

We czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała przynieśmy do poświęcenia wianki z kwiatów i ziół leczniczych.

W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu będziemy modlić się o uświęcenie kapłanów. Jest to inicjatywa zapoczątkowana przez św. Jana Pawła II w 1995 roku. Prośmy, aby serca kapłanów i każdego z nas Chrystus uczynił według Serca swego. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę będziemy wspominać Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, niepodzielnie zjednoczone z Sercem Jej Syna.

Wszystkich ministrantów i kandydatów zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00.

W niedzielę 10 czerwca zapraszamy na Parafialny Festyn Rodzinno – Patriotyczny. Niech będzie to dla nas okazją do integracji, wspólnej zabawy a także uczczenia 100 rocznicy Niepodległości naszej Ojczyzny.
W czasie festynu czeka nas wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Imprezę rozpoczniemy ok. godz. 12.30 a zakończymy nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. W związku festynem bardzo prosimy o upieczenie i przyniesienie ciast. Prosimy także o pomoc w przygotowaniu terenu w sobotę 9 czerwca o godz. 9.00.

Wszystkich, którzy chcą pomóc w kawiarence przez pieczenie ciast lub pomoc w obsłudze proszę o wpisywanie się na listę na stoliku z gazetami albo
o osobisty kontakt z Panią Teresą Niewiarowską lub dzwoniąc na numer telefonu: 602 525 986

Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Idziemy i Gość Niedzielny.
Dziękuję za wszystkie ofiary, jakie składacie na potrzeby Parafii.

Na nowy tydzień życzymy wszystkim obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki św. Siostry Faustyny