Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 20 maja 2018

Dzisiaj kończy się liturgiczny okres wielkanocny. Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami Konferencji Episkopatu Polski czas Komunii św. wielkanocnej jest liczony od Środy Popielcowej do uroczystości Trójcy Przenajświętszej.

Zachęcamy także, aby radosny obchód dzisiejszej uroczystości rozszerzyć na jutro. Dnia 21 maja czcimy Maryję jako Matkę Kościoła.

W czwartek przypada obchodzone od 5 lat w Polsce święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W sobotę zapraszamy wszystkich do modlitwy w Dniu Matki. Żyjącym mamom chcemy wypraszać obfitość Bożych łask, a zmarłym radość wieczną.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu będziemy przeżywać rocznicę I Komunii Św. Dzieci z klasy IV zapraszam na spotkanie we wtorek i środę (22 i 23 maja) o godz. 19.00 w kościele.

Codziennie w maju gromadzimy się, aby uczcić Maryję, śpiewając litanię loretańską. Nabożeństwo w kościele w niedziele o godz. 17.30, w dni powszednie po Msz wieczornej.

Serdecznie zapraszamy małżeństwa zainteresowane formacją we wspólnocie Domowego Kościoła na spotkanie w niedzielę 27 maja o godz. 15.00 w kawiarence.

Kawiarenka dziś jest nieczynna ale za tydzień zapraszamy do spotykania się ze sobą po Mszy o 9.00 i 11.00 przy cieście kawie i herbacie.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Idziemy i Gość Niedzielny.

Dziękuję za wszystkie ofiary, jakie składacie na potrzeby Parafii.

Na nowy tydzień życzymy wszystkim obfitości Bożego błogosławieństwa  i opieki św. Siostry Faustyny